DESIGNOVÉ STĚRKY

V dnešní době vysoce vzrůstá poptávka po designových interiérech, ať už ze stran koncových zákazníků, designérů nebo samotných architektů. A pokud Vás již také omrzely obklady či tapety, jste na správné adrese. Naše moderní stěrky nabízejí mnoho možností, jak kreativně využít jakýkoli prostor tak, abyste se v něm cítili příjemně a útulně.

Dekorativní malby více než jen malování

Dekorativní malby provádí naši malíři více způsoby a to jak štětcem, tak dekorativním válečkem nebo hladítkem. Dekorativní malby mají výhodu velkého výběru barevných odstínů a kombinací barev. Dekorativní malby je možné použít kdekoliv v interiérech pokojů, bytů, kanceláří, ale také na schodiště nebo chodby. Hlavní výhodou je omyvatelnost a poměrně snadná aplikace. Stejně jako u malování je nutné dodržet malířské zásady a před samotnou aplikací provést přípravné malířské práce. Dekorativní malby stejně jako benátský štuk nebo imitace betonu velmi hezky doplní interiér Vašeho bytu nebo kanceláře.


Benátský štuk od našeho štukatérství je vždy originál!

Benátský štuk je luxusní povrchovou úpravou a proto se používá nejčastěji do reprezentativních prostor jakými jsou hotelové pokoje, recepce, haly, ale také banky, restaurace a jiné prostory. Benátský štuk můžete stejně efektivně využít i u Vás doma v obývacím pokoji, kolem krbu, ale také v kuchyni nebo v koupelně. Benátský štuk dodá dojem luxusu a vyjímečnosti. Velkou výhodou této štukatérské techniky je možnost kopírovat téměř jakýkoliv tvar a jakkoliv členitý podklad (sloupy, oblouky, výklenky, dekorační lišty a pod.). Benátský štuk, marocký štuk, dekorativní malby nebo imitace betonu jsou výhradně interiérové dekorace.


Imitace pohledového betonu dodá interiéru i exteriéru originalitu.

Imitace pohledového betonu je dekorativní technika při, které vzniká bezespárý povrch imitující pohledový beton. Imitace pohledového betonu nebo samotný pohledový beton je velmi oblíbenou součástí moderní architektury. Jedná se o speciální stěrku, která je vhodná pro použití jak do interiérů, tak i do venkovních prostor, ale také na podlahy. Podobně jako benátský štuk nebo marocký štuk je imitace betonu vhodné pro místa se zvýšenou vlhkostí ( koupelny, sauny nebo bazény ). Jelikož imitace pohledového betonu je tvořená slabou vrstvou dekorativní stěrky je vhodný také na stěny se sádrokartonu. Imitace pohledového betonu je možné dotvářet tak, aby byla vytvořena např. struktura bednění nebo vzhled broušeného betonu apod.

REFERENCE
Pokládka vinylové podlahy

Pokládka vinylové podlahy

Vinylová podlaha Praha

Vinylová podlaha Praha

Rigidní vinyl s podlahovým topením

Rigidní vinyl s podlahovým topením

Hotel Golden Age

Hotel Golden Age

Renovace dřevěné podlahy

Renovace dřevěné podlahy

Zámek Ctěnice

Zámek Ctěnice