INTERIEROVÉ PODLAHY

Pokládáme, udržujeme a renovujeme dřevěné, vinylové a laminátové podlahy, parkety, PVC a koberce. Vyrovnáváme podklady pro pokládku broušením tmelením a stěrkováním. Také připravujeme hrubé podlahy suchou cestou s podlahovým roštem nebo bez něho.

Máme za sebou množství kvalitně odvedených realizací s důrazem na detail. Od obhlídky místa přes navržení nejvhodnějšího řešení, vypracování položkové cenové nabídky s konečnou cenou (vypracování nabídky je zdarma), dodávky potřebných materiálů, vlastní realizace, až po doporučení údržby.

DŘEVO

Švédská značka Kährs je lídrem na evropském trhu. Výrobce si u třívrstvých dřevěných podlah zakládá na environmentálně ohleduplné výrobě a kvalitním zpracování. Šetrný přístup k používaným materiálům a ohleduplnost firmy k životnímu prostředí dokládá řada získaných certifikátů. Designové kolekce zahrnují spektrum dřevin, barevných tónů a povrchových úprav. Kährs klade důraz na odolnost, snadnou pokládku a nenáročnou údržbu. Přispívá k tomu unikátní zámkový spoj Woodloc 5S, který umožňuje pokládku plovoucím způsobem bez nutnosti přerušení krytiny dilatační spárou u plochy až 50 x 25 m, čili celkem je možno položit až 1250 m2 bez dilatace mezi jednotlivými místnostmi. Na podlahy se vztahuje záruka až 30 let a jsou vhodné k umístění na podlahový topný systém. Oproti masivním dřevěným podlahám jsou vícevrstvé dílce Kährs o 75 % stabilnější, odolné proti prohýbání, vyboulení a praskání, a to i během výkyvů teplot. Dřevěné podlahy Kährs se dnes prodávají v 60 různých zemích světa.


MARMOLEUM

Podlahy z přírodního linolea jsou ideální pro bytové i nebytové prostory. Mohou se pokládat i na podklady s kontrolovaným teplovodním podlahovým topením. Nejsou vhodné k pokládce ve vlhkých místnostech. Linoleum nabízíme v rolích nebo plovoucím systému.

Podlahy z přírodního linolea jsou obzvlášť odolné. Přírodní linoleum je vhodné pro měkká normovaná kolečka židlí, je odolné proti skvrnám, je světlostálé a antibakteriální. Skvělé vlastnosti zajišťuje také účinná povrchová ochrana TOPSHIELD.

100% přírodní a ekologické
Základní surovinou je přirozený lněný olej, který se získává ze lněných semen. Lněný olej se přemění přívodem kyslíku na lněnoolejnou fermež, která se smíchá s přírodními pryskyřicemi, vápennou a dřevěnou moučkou. Zahřátá směs se pak nalisuje na osnovu a následně se nechá uschnout – z velké části se tedy jedná o přírodní a skutečně ekologický výrobek.

Zralost barvy
Podlaha z přírodního linolea dozrává. Požadovaný poměr tvrdosti a pružnosti dosahuje přírodní linoleum v sušicí komoře. Při sušení v komoře vzniká na povrchu mírný »žlutý odstín« – takzvaný film ze sušicí komory. Po pokládce tento film zaniká. Působením slunečních paprsků získává podlaha svoji jedinečnou barvu.


LAMINÁT

Laminátové podlahy německé značky Wineo vyrábí rodinná firma s 35letou tradicí. Jedná se o jedny z prvních laminátových podlah na evropském trhu. Výroba probíhá za přísných ekologických podmínek, což potvrzují získané certifikáty. Skvěle se hodí do soukromých (se zárukou až 25 let) i komerčních interiérů. Nové kolekce s atraktivními dekory mají speciální úpravu Aqua Protect, díky které je lze umístit také do vlhkých prostor. Zámkový spoj Logitec garantuje přesnou a pevnou pokládku. Vysoce odolné laminátové podlahy Wineo s antistatickým povrchem se snadno udržují a jsou kompatibilní s podlahovým topným systémem. V kolekci Wineo 550 naleznete také laminátové podlahy s extra lesklým či matným jednobarevným povrchem.


PVC

Moderní PVC je antialergické, teplé, odolné, snadno se udržuje. PVC podlahy představují moderní podlahovou krytinu, která se velice snadno pokládá a dokáže se přizpůsobit každé místnosti. PVC podlaha totiž na sebe může vzít jakoukoliv podobu materiálu, barvy nebo vzoru.


VINYL

Kvalitu vinylových podlah německé značky Wineo potvrzuje řada získaných vyznamenání a certifikátů. Jedná se o extrémně odolné podlahy, připravené na vysoké zatížení. Kromě soukromých interiérů se výborně hodí i do komerčních prostor. Vyrábějí se různé varianty v nízké konstrukční tloušťce od 2 do 9 mm (konstrukce určené k lepení, se zámkovým spojem LocTec a do třetice se zámkovým spojem LocTec na HDF desce), díky kterým lze najít optimální řešení pro každou místnost u novostaveb i rekonstrukcí. Vinylové podlahy jsou elastické a měkké na došlap, čímž šetří klouby, zároveň hřejivé, tiché, nekluzké, příjemné pro bosou nohu. Velmi nízký tepelný odpor je předurčuje k pokládce na podlahové topení. V nabídce máme obrovský výběr atraktivních dekorů v designu dřeva, kamene, pískovce či břidlice.


SPC rigidní vinyl

Právě v našich laboratořích byla vyvinuta inovativní směs nerostných minerálů a moderních polymerů založených na molekulách uhlíku. Pečlivě volený poměr zaručuje optimální užitkové vlastnosti podlahy. Podlahové jádro vyrobené z této směsi zaručuje extrémní trvanlivost, na kterou poskytujeme až 20letou záruku. Jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků a hrdě zdůrazňujeme skutečnost, že neobsahují ftaláty ani škodlivá změkčovadla. Unikátní, skutečný design a struktura dřeva byly vybrány z nejkrásnějších druhů a typů na světě.

Nově na trhu jsou tzv. Rigidní vinyly. Jedná se o inovativní směs nerostných minerálů a moderních polymerů založených na molekulách uhlíku. Unikátní skutečný design a struktura dřeva byly vybrány z nejkrásnějších druhů a typů na světě. Minerální jádro znamená vysoká tepelnou stabilitu rozměrů bez ohledu na míru oslunění podlahy. Zaručujeme nejméně dvojnásobnou rozměrovou stabilitu našich podlah ve srovnání s předními výrobci vinylových podlah. Minerální jádro má především mimořádně odolné zámky, což zaručuje maximální životnost. 100% voděodolná, nízký tepelný odpor, doporučujeme na podlahové vytápění. Široké formáty desek až 229 mm.


KOBEREC

Belgický koncern Balta Group se řadí k největším světovým výrobcům všívaných koberců určených pro komerční prostory, hotely a kanceláře. Tyto zátěžové koberce jsou na evropském trhu nabízeny v kreativní kolekci arc edition®, která je směřována prostřednictvím elektronických prezentací i reálných vzorků především k profesionálům, architektům a designerům. Široká typová řada arc edition® obsahuje koberce se smyčkovým a střiženým vlasem. Všechny kvality v kolekci splňují požadavky Evropských norem s třídou zátěže 32 nebo 33 a se zvýšenou požární odolností ve třídách Cfl a Bfl.

Dekorově nejatraktivnější jsou koberce arc edition® v kolekcích SERVICE a TAILOR MADE, speciálně určených pro hotelový segment a individuální projekty. Při barvení vlákna je použit tzv. chromojetový tisk, tj. elektronicky řízená technologie umožňující vytvářet na koberci jakékoliv vzory ve vysokém rozlišení s použitím až 12 barev najednou. Při volbě vlastního designu je minimální množství 250 m2.


PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ke všem podlahovým krytinám dodáváme doporučené nebo originální soklové lišty.

REFERENCE
Pokládka vinylové podlahy

Pokládka vinylové podlahy

Vinylová podlaha Praha

Vinylová podlaha Praha

Rigidní vinyl s podlahovým topením

Rigidní vinyl s podlahovým topením

Hotel Golden Age

Hotel Golden Age

Renovace dřevěné podlahy

Renovace dřevěné podlahy

Zámek Ctěnice

Zámek Ctěnice